top of page

Group

Public·10 members
Anthony Adams
Anthony Adams

Zagubiona Kula 2 [PATCHED]Zagubiona kula 2 to kontynuacja francuskiego hitu platformy streamingowej Netflix, w którym Alban Lenoir ponownie wciela się w postać Lino - wyjątkowego mechanika, kierowcy, stróża prawa, ale również awanturnika szukającego sprawiedliwości na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jego brata. Sequel filmu Guillaume Pierreta to dokładnie ten sam film co poprzednik z tym, że twórcy kierują się hollywoodzką złotą zasadą dotyczącą kontynuacji - więcej, mocniej i szybciej!
Zagubiona kula 2Tak, jak wspomniałem we wstępie Zagubiona kula 2 to bardzo podobny film do części pierwszej, jednak zrobiony z dużo większym rozmachem. W pewnym momencie seansu można odnieść wrażenie, ze produkcja w reżyserii Guillaume Pierreta zamienia się w jeden wielki policyjny (i nie tylko) pościg. Kolejne samochody niszczone są w karambolach, a akcja pędząca do przodu niczym Renault głównego bohatera ani myśli, aby chociaż na moment zwolnić. I szczerze powiedziawszy ta dynamika wydarzeń, których jesteśmy świadkami staje się nieco męcząca, żeby nie napisać nużąca. Niestety nie udaje się twórcom wyważyć poważnego dramatu kryminalnego z kinem akcji, które ma być chyba biedniejszą wersją ostatnich odsłon serii "Szybcy i wściekli".


W ten sposób we mnie jako widzu, Zagubiona kula 2 nie potrafi wzbudzić żadnych większych emocji, a wydaje się, że też na tym aspekcie opowiadani historii przez Pierreta, był położony nacisk. Ja niestety nie czułem większego zaangażowanie w osobistą wendettę Lino na oprawach jego brata i mentora.


Na pewno na plus zasługuje duża dawka adrenaliny, którą serwują nam twórcy. Pod tym względem Zagubiona kula 2 może zadowolić amatorów takiego kina, nawet jeśli są momenty, gdzie montaż nieco kuleje, przez co pościgi nie wyglądają tak epicko jak powinny. Druga część serii Guillaume Pierreta posiada też kilka sekwencji szermierki na pięści. Miałem jednak nieodparte wrażenie, że tutaj twórcy poszli przetartym szlakiem i pokazali nam coś, co widzieliśmy już w pierwszej części, aczkolwiek w nieco innej scenerii.


Zagubiona kula 2 to bezpośrednia kontynuacja filmu z 2020 roku, która nie działa, jako samodzielny tytuł. Zdecydowanie należy zapoznać się z obiema odsłonami cyklu, aby delektować się "przygodami" Lino. Sądząc po zakończeniu sequela Netflix oraz Guillaume Pierret będą pracowali nad trzecią częścią, która domknie trylogię francuskiego mechanika potrafiącego zrobić coś z niczego. Jeśli już zdecydujecie się na seans to nie nastawiajcie się na nim wielkiego - wyłączcie myślenie i zajadajcie się popcornem lub innymi przekąskami.


Nowa seria serialu Zagubiona kula 2 (Balle perdue 2) pojawi się 10 listopada 2022 (data premiery w Polsce), 10 listopada 2022 (data wydania w Europie), 10 listopada 2022 (premiera w USA), 10 listopada 2022 (Japonia) oraz 10 listopada 2022 (Australia). Pokazywaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.


Premiera serialu Zagubiona kula 2 (Balle perdue 2) zdobyła u nas ocenę 0.5 na 5 możliwych na bazie 1 głosu naszego użytkownika. Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika. Użytkownicy w każdej chwili mogą zmienić wcześniej przyznaną notę korzystając z opcji "Ocena". Oceny można wystawiać jeszcze przed premierą danego tytułu, a następnie modyfikować je w razie potrzeby. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page